Pages Menu
Categories Menu

PowAir Detektor

Posiadanie w domu ukochanego pupila w postaci psa lub kota to dla wielu osób źródło ogromnej przyjemności. Miłośnicy zwierząt nie wyobrażają sobie życia bez czworonożnych przyjaciół zamieszkujących mieszkanie lub dom jednorodzinny. Niestety zwierzę zamieszkujące dom oznacza również szereg obowiązków, również tych mniej przyjemnych i konsekwencje w postaci nieprzyjemnego zapachu. Każdemu pupilowi od czasu do czasu zdarzy się przecież sytuacja, w której odda mocz w mieszkaniu, a gdy stanie się to podczas naszej nieobecności, chociaż przywita nas intensywny i nieprzyjemny zapach trudnością bywa zlokalizowanie jego źródła.

Z myślą o posiadaczach domowych zwierząt wprowadziliśmy do naszej oferty specjalistyczny produkt w postaci detektora plam moczu W jaki sposób działa detektor? 21 diod UV tworzy silny strumień światła, który za sprawą obecnych w moczu soli mineralnych podświetla źródło zanieczyszczenia na żółto-zielony kolor. Nasz detektor dzięki w pełni aluminiowej obudowie jest urządzeniem znacznie bardziej wytrzymałym niż produkty konkurencji. Za sprawą użycia aż 21 diod w odróżnieniu od standardowych 9 pozwala na wyszukiwanie źródła zanieczyszczenia na stojąco, bez konieczności klęczenia. Strumień jest wystarczająco intensywny. Baterie pozwalają na 5 godzin ciągłej pracy.

Zalety:

  •                Aż 21 diod w detektorze
  •                Pozwala na pracę na stojąco
  •                Aluminiowa konstrukcja
  •                Antywstrząsowy włącznik
  •                Wytrzymała bateria

Sposób użycia:

Włączony detektor należy powali przesuwać po przeszukiwanej powierzchni w poszukiwaniu żółtozielonych barw. Detektor jest szczególnie skuteczny w ciemnym pomieszczeniu

Do usunięcia zapachu moczu i innych wydzielin polecamy neutralizator PENETRATOR