Pages Menu
Categories Menu

PowAir Car Mist

Samochodowy odświeżacz PowAir car Mist to rewolucja w kontroli zapachu w aucie. Przy zastosowaniu tego wyjątkowego urządzenia wraz z PowAir Penetratorem, sprawisz że związki aromatyczne, które są uwalniane z neutralizatora przyniosą odprężenie i szybką neutralizację zapachu benzyny, zwierząt, papierosów czy stęchlizny.
Odświeżacz PowAir pozostawia samochód nie tylko przyjemny i świeży, ale również pozbawiony wszystkich niechcianych zapachów.

Wystarczy  rozcieńczyć płyn z wodą po 50%. (25ml PowAir, 25ml wody), podłączyć odświeżacz samochodowy do gniazda zapalniczki samochodowej, nacisnąć  przycisk, a mgiełka neutralizatora zostanie rozpylona.

Pojemność 50ml pozwala na pracę około 2 godzin. Urządzenie  automatycznie wyłączy się po opróżnieniu zbiorniczka. Głowica może być obracana o 180 stopni bez wycieku preparatu.
Co więcej, samochodowy odświeżacz PowAir wyposażony jest w wygodny port ładowania USB do telefonu lub nawigacji satelitarnej.


Sposób użycia: Naciśnij przycisk raz, aby wejść w tryb nawilżania.Naciśnij po raz drugi aby wejść w tryb dyfuzji aromatu.

 

Zasilanie: DC 12V 130mA-150mA 1.5W-2W
Pojemność: 50ml (Praca przez 2 godziny)
Rozmiar produktu: 57x56x164mm
Cechy:
Nawilżacz z ładowarka samochodowa USB
Wykorzystując unikalny preparat PowAir  szybko i trwale usuwa przykry zapach z powietrza.
Odświeża powietrze  i sterylizuje
2 godzin ochrona zasilania.
Wykorzystuje technologię ultradźwiękową do rozpylania, 113KHz częstotliwości sprawia, że ​​rozbija wodę do 6um bardzo małych kropli co  pozwala na  bardziej równomierne rozproszenie olejków eterycznych
Obrót o 180 stopni w celu umożliwienia pełnego nawilżania.
Specyfikacja:
Napięcie pracy: 12V DC
Zbiornik wody Pojemność: 50 ml
Zużycie neutralizatora 25ml / godzina
Moc: 1.5W-2W
Prąd roboczy: 130mah-150mAh
Opakowanie zawiera:
1 * PowAir Car Mist z portem ładowania USB.
1 * PowAir Penetrator Refill (100ml)